• Укр
  • Рус
We speak English

+38 095 572 66 00

+38 063 358 48 58
+38 044 334 37 01
Viber: +38 063 358 48 58

Лабораторний провулок, 6
Щоденно з 09:00 до 19:00

Виклик лікаря додому (м.Київ)

Заказать вызов ветеринара на дом.

Щоб убезпечити улюблену тварину від тієї чи іншої серйозної хвороби, або як можна швидше впоратися з прогресуючим захворюванням, найкраще звернутися за допомогою до ветлікаря. В нашій профільній клініці працюють професіонали, які мають величезний досвід і які володіють усіма необхідними знаннями в сфері ветеринарії.

Якщо ваше домашня тварина захворіла, варто негайно замовити виклик ветеринара додому.

Ветеринарна клініка Інновет з радістю надасть Вам цю послугу. Наші ветлікарі допоможуть вашому улюбленцю.

До незаперечних переваг нашої клініки можна віднести:

Ми докладемо всіх зусиль, щоб максимально оперативно поліпшити стан вихованця, і повернути його до колишніх активних ігор.

У разі необхідності, ветеринара завжди можна викликати додому з метою проведення ним профілактичного або планового огляду тварини. Також на дому може проводитися лікування деяких захворювань у випадках, коли транспортувати собаку або кішку – рівносильно нанесення шкоди її здоров’ю.

Зателефонувавши за контактним номером телефону, можна оформити дану послугу в лічені хвилини. Спеціаліст виїде за попередньо вказаною адресою, щоб:

Ветклініка Інновет – це сучасний лікувальний заклад, оснащений прогресивною апаратурою, штат кваліфікованих співробітників, що має в своєму розпорядженні терапевтичне, хірургічне та стаціонарне відділення.

Викликаємо ветеринара додому: що потрібно пояснити по телефону?

Необхідно в подробицях описати ситуацію яка сталася з вашим улюбленцем, а також дати зрозуміти, що конкретно потрібно виконати: каструвати, вакцинувати, почистити зуби, виконати забір аналізу крові або допомогти надати невідкладну ветеринарну допомогу собаці або кішці.
Озвучити адреса і час, коли б ви хотіли, щоб приїхав ветеринар.

Як буде відбуватися огляд вихованця?

Спеціаліст приїде згідно із зазначеним часом, вислухає Ваші скарги щодо здоров’я вашого улюбленця. Ви опишете, що вас турбує щодо своєї тварини, можливо, ви помітили якісь симптоми.
Лікар виміряє температуру, прослухає, виконає пальпацію, огляне слизові оболонки і шкірний покрив вихованця, а також спостерігатиме за його манерою поведінки.
Далі ветеринар поставить первинний діагноз. У деяких випадках може знадобитися проведення більш детальної діагностики, аналіз крові калу, сечі і інше.
Фахівцем буде поставлений діагноз, після чого, вже по факту буде проводитися лікування.