• Укр
  • Рус
We speak English

+38 095 572 66 00

+38 063 358 48 58
+38 044 334 37 01
Viber: +38 063 358 48 58

Лабораторний провулок, 6
Щоденно з 09:00 до 19:00

Комплексні вакцинації і чіпування

Комплексные вакцинации и чипирование ветеринарная клиника Инновет

На сьогоднішній день, бездомні тварини на вулицях Києва не рідкість і на жаль, вони є резервуаром небезпечних інфекцій для домашніх вихованців і навіть людини. Ось чому, вакцинуємо свого домашнього улюбленця, Ви не тільки захищаєте його, а й членів своєї родини. Є інфекції, об’єднані під назвою зооантропонозов, тобто інфекції загальні для людей і тварин. Найнебезпечніші з них це сказ і лептоспіроз і від них є вакцина!

Наша спеціалізована клініка Інновет пропонує всім бажаючим записатися на щеплення тварин, а також на чіпування кішок і собак в Києві.

Вакцинації собак і кішок дозволяють підтримувати здоров’я ваших улюбленців, і при бажанні господарів, їздити з ними за кордон. Адже, як відомо, для вивезення тварини за межі країни необхідна наявність всіх щеплень і паспорта, де буде вказана вся необхідна інформація про вихованця.

Процедура чіпування кішок і собак проводиться ветеринарним лікарем і являє собою швидку і безболісну процедуру імплантації чіпа під шкіру. Чіпування тварин призначена для ідентифікації тварин із занесенням інформації в міжнародну базу і дозволяє власникам таких тварин перевозити їх, в тому числі за кордон, брати участь у виставках і т д.

Давайте підсумуємо, які переваги отримує господар вакцинованого і чипованого вихованця.

Наші ветеринари проводять дані процедури вже багато років. Вони досконально знають порядок застосування та схеми вакцинацій і допоможуть Вам підібрати потрібну вакцину і схему щеплення. І вакцинація і чіпування проводиться абсолютно безболісно і швидко.

Колектив ветклініки Інновет працює злагоджено і професійно.

Детальніше ознайомитися з ціновою політикою проведення тієї чи іншої процедури можна, безпосередньо, на офіційному сайті компанії.

Ми гарантуємо, що чіпування і вакцинація будуть проведені у відповідності з усіма нормами і стандартами Європи. Ви можете не хвилюватися за здоров’я свого улюбленця, оскільки ветеринари виконають все безпечно і правильно.

Собаки породы Инновет

Ми працюємо з такими породами собачок, як:

Акіта, Бассет-хаунд, Аляска маламут, Австралійська вівчарка, Бігль, Бульмастиф, Доберман-пінчер, Мастиф, Німецька вівчарка, Ротвейлер, Ердельтер’єр, Бладхаунд, Бішон фризі, Бордер коллі, Бостон-тер’єр, Бернський зенненхунд, Боксер, Бретонська спанієль, Бульдог , Кавалер кінг чарльз спанієль, Чихуахуа, Кокер-спанієль, Коллі, Англійська спрингер-спаніель, Такса, Французький бульдог, Німецький курцхаар, Золотистий ретрівер, Німецький дог, Гаванський бішон, Лабрадор ретрівер, Мальтійська болонка, Мініатюрний пінчер, Мініатюрний пудель, Ньюфаундленд, шнауцер, Папільон, Померанський шпіц, Мопс, Вельш коргі пемброк, Сенбернар, Шелти, Ши-тцу, Сибірський хаскі і т.д.

Коты породы Инновет

Крім того, до нас приводять кішечок наступних порід:

Шотландська, Персидська, Мейн-кун, Регдолли, Американська короткошерста кішка, шотландська висловуха (або скоттиш-фолд), Абиссинская кішка, Сіамська кішка Бенгальська і т.д.

Телефонуйте нам прямо зараз, ми з радістю надамо допомогу кішкам і собачкам!