• Укр
  • Рус
We speak English

+38 095 572 66 00

+38 063 358 48 58
+38 044 334 37 01
Viber: +38 063 358 48 58

Лабораторний провулок, 6
Щоденно з 09:00 до 19:00

Комплексні вакцинації і чіпування

Комплексные вакцинации и чипирование ветеринарная клиника Инновет

На сьогоднішній день, бездомні тварини на вулицях Києва не рідкість і на жаль, вони є резервуаром небезпечних інфекцій для домашніх вихованців і навіть людини. Ось чому, вакцинуємо свого домашнього улюбленця, Ви не тільки захищаєте його, а й членів своєї родини. Є інфекції, об’єднані під назвою зооантропонозов, тобто інфекції загальні для людей і тварин. Найнебезпечніші з них це сказ і лептоспіроз і від них є вакцина!

Наша спеціалізована клініка Інновет пропонує всім бажаючим записатися на щеплення тварин, а також на чіпування кішок і собак в Києві.

Вакцинації собак і кішок дозволяють підтримувати здоров’я ваших улюбленців, і при бажанні господарів, їздити з ними за кордон. Адже, як відомо, для вивезення тварини за межі країни необхідна наявність всіх щеплень і паспорта, де буде вказана вся необхідна інформація про вихованця.

Процедура чіпування кішок і собак проводиться ветеринарним лікарем і являє собою швидку і безболісну процедуру імплантації чіпа під шкіру. Чіпування тварин призначена для ідентифікації тварин із занесенням інформації в міжнародну базу і дозволяє власникам таких тварин перевозити їх, в тому числі за кордон, брати участь у виставках і т д.

Давайте підсумуємо, які переваги отримує господар вакцинованого і чипованого вихованця.

Наші ветеринари проводять дані процедури вже багато років. Вони досконально знають порядок застосування та схеми вакцинацій і допоможуть Вам підібрати потрібну вакцину і схему щеплення. І вакцинація і чіпування проводиться абсолютно безболісно і швидко.

Колектив ветклініки Інновет працює злагоджено і професійно.

Детальніше ознайомитися з ціновою політикою проведення тієї чи іншої процедури можна, безпосередньо, на офіційному сайті компанії.

Ми гарантуємо, що чіпування і вакцинація будуть проведені у відповідності з усіма нормами і стандартами Європи. Ви можете не хвилюватися за здоров’я свого улюбленця, оскільки ветеринари виконають все безпечно і правильно.

Собаки породы Инновет

Ми працюємо з такими породами собачок, як:

Акіта, Бассет-хаунд, Аляска маламут, Австралійська вівчарка, Бігль, Бульмастиф, Доберман-пінчер, Мастиф, Німецька вівчарка, Ротвейлер, Ердельтер’єр, Бладхаунд, Бішон фризі, Бордер коллі, Бостон-тер’єр, Бернський зенненхунд, Боксер, Бретонська спанієль, Бульдог , Кавалер кінг чарльз спанієль, Чихуахуа, Кокер-спанієль, Коллі, Англійська спрингер-спаніель, Такса, Французький бульдог, Німецький курцхаар, Золотистий ретрівер, Німецький дог, Гаванський бішон, Лабрадор ретрівер, Мальтійська болонка, Мініатюрний пінчер, Мініатюрний пудель, Ньюфаундленд, шнауцер, Папільон, Померанський шпіц, Мопс, Вельш коргі пемброк, Сенбернар, Шелти, Ши-тцу, Сибірський хаскі і т.д.

Коты породы Инновет

Крім того, до нас приводять кішечок наступних порід:

Шотландська, Персидська, Мейн-кун, Регдолли, Американська короткошерста кішка, шотландська висловуха (або скоттиш-фолд), Абиссинская кішка, Сіамська кішка Бенгальська і т.д.

Телефонуйте нам прямо зараз, ми з радістю надамо допомогу кішкам і собачкам!


Ціни на комплексні вакцинації і чіпування

Комплексна вакцинація+R 800.00
Комплексна вакцинація 650.00
Вакцинація від сказу 400.00
Вакцинація кроликів комплексна 400.00
Вакцинація мініпігі 250.00
Вакцинация мініпігі комплексна 500.00
Оформлення ветеринарного паспорту 100.00
Оформлення ветеринарного міжнародного паспорту 1,200.00
Оформлення ветеринарних документів 1,200.00
Оформлення ветеринарного теста на антитіла до сказу 4,000.00
Чипування тварини 800.00