• Укр
  • Рус
We speak English

+38 095 572 66 00

+38 063 358 48 58
+38 044 334 37 01
Viber: +38 063 358 48 58

Лабораторний провулок, 6
Щоденно з 09:00 до 19:00

Стоматологічні процедури

Стоматологические процедуры Котам Собакам
Чищення зубів собаці і кішці проводиться після того, як у тварини виявляють неприємний запах з рота, наліт, камінь, біль під час прийому їжі та інше.

Кожен з цих симптомів є ланкою єдиного ланцюжка: їжа, яка залишається в роті вихованця – відмінна живильне середовище для мікроорганізмів. Далі, з часом, зубний наліт буде мінералізуваться, що призведе до того, що він перетвориться на камінь.

Зубний камінь буде чинити тиск на ясна, (травмуючи її і викликаючи запалення, що створить сприятливі умови для розвитку мікроорганізмів вже в тканинах ясен. Заключний етап патогенезу хвороби розвиток гінгівіту і випадання зубів.

Ультразвукова чистка зубів собаці

Вихованцям чистять зуби за допомогою спеціальної апаратури – ультразвукового скалера. Він функціонує за принципом усунення зубного каменю ультразвуковими хвилями.

Ультразвук ефективно очищає порожнину рота тварини, майже не травмуючи ясна.

Наша клініка надає цю послугу виключно під загальною анестезією.

В першу чергу нашим головним пріоритетом є турбота про тварину і для нас не допустимо, щоб тварина відчувало біль під час стоматологічних процедур. До того ж, крім морального аспекту, є пріоритет безпеки пацієнта і персоналу. Адже тварина, якій болять, може нашкодити собі і оточуючим, у нього може розвинутися больовий шок, що призведе до серцево-легеневої дисфункції, колапсу і може загрожувати здоров’ю та добробуту пацієнта.

Незаперечні плюси чистки зубів котам і собакам за сучасною технологією ультразвуку:

Перед тим, як ввести наркоз, потрібно впевнитися в тому, що у вихованця немає захворювань серця і внутрішніх органів. Перед анестезією кішці або собаці потрібно в обов’язковому порядку здати аналіз крові, а також провести УЗД діагностику серця. Перед тим, як затвердити процедуру, ветеринар розповість власнику вихованця про всі можливі нюанси самої процедури і роз’яснить можливі ризики і наслідки наркозу.

Процедура видалення каменя без анестезії

Зняття зубного каменю може бути проведено механічно тільки тих тварин, які спокійно ставляться до такої процедури. Краще залучати вихованців до цього з дитинства, оскільки, коли вони подорослішають, це стане для них дуже сильною стресовою ситуацією, яка зробить негативний вплив на моральний і фізичний самопочуття собаки або кота.

Профілактичні методи проти утворення каменю у тварин

Щоб зуби не псувалися, і камінь не утворився знову, зуби своїм улюбленцям необхідно чистити. Для здійснення подібних процедур, продаються різні зубні щітки і пасти. У тому, щоб робити це кожен день немає ніякої необхідності, одного-двох разів на тиждень буде достатньо.

Більшість тварин вважають за краще чистять зуби кісточки з вмістом хлорофілу.

Для планової записи на огляд і професійну чистку зубів вашій тварині в нашій клініці «Інновет» – телефонуйте за контактним телефоном на офіційному сайті. З нетерпінням чекаємо дзвінків і оформлення заявок!