• Укр
  • Рус
We speak English

+38 095 572 66 00

+38 063 358 48 58
+38 044 334 37 01
Viber: +38 063 358 48 58

Лабораторний провулок, 6
Щоденно з 09:00 до 19:00

Терапевтичні процедури

Терапія є основним напрямком в області ветеринарії, яке не перестає стрімко розвиватися. Ветлікар-терапевт стоїть у перших рядах фахівців, до яких повинен звернутися власник тварини, що потребує кваліфікованої лікарської допомоги.

Ветеринари нашої спеціалізованої клініки Інновет мають безліч знань, починаючи від інфекційних і незаразних захворювань, закінчуючи стоматологічними процедурами, офтальмологією, дерматології і кардіологією. Оскільки симптоматика хвороб при різних патологіях часто має схожий характер, ветеринар-терапевт повинен провести грамотну диференціацію.

Спочатку ми займається збором інформації щодо утримання та годівлі тварини, після – уточнюємо аспекти самої хвороби.

Після ветлікар огляне вашого улюбленця, і, при потребі, призначить додаткове інструментальне і лабораторне дослідження. Тільки після всього перерахованого вище буде призначено оптимальне лікування кішок і собак. Причому, вилікувати їх можна буде не тільки сучасними лікарськими засобами, а й вдаючись до застосування рефлексотерапії, фізпроцедур і дієтології.

Терапевтичні процедури, що виконуються в нашій ветеринарній клініці, складаються не тільки з пункцій, стрижки кігтів і обробці вушних раковин. До цього переліку також входять складні процедури, за типом діагностичних ін’єкцій, внутрішньовенних інфузій, Торакоцентез і лапароцентез, катетеризації сечового міхура, блокади з використанням новокаїну, допомога при пологах собакам і котам, різновиди клізм і багато іншого.

Ми здійснюємо лікування не тільки в стаціонарі. Є можливість виклику ветеринара додому, до чого власники тварин стали вдаватися все частіше.

Терапевт, який приїжджає до вас додому, оцінює те, в якому стані знаходиться улюбленець, проводить всі необхідні дослідження, після чого ставить діагноз і призначає лікування.

Крім того, в разі екстреної ситуації, ми робимо переливання крові у собак і кішок.

До нас можна привести кішок, таких порід, як:

Шотландская, Персидська, Мейн-кун, Регдолли, Американська короткошерста кішка, Шотландська висловуха (або скоттиш-фолд), Абиссинская кішка, Сіамська кішка Бенгальська.

Якщо говорити про собак, то цей список складається з:

Акіта, Бассет-хаунд, Аляска маламут, Австралійська вівчарка, Бігль, Бульмастиф, Доберман-пінчер, Мастиф, Німецька вівчарка, Ротвейлер, Ердельтер’єр, Бладхаунд, Бішон фризі, Бордер коллі, Бостон-тер’єр, Бернський зенненхунд, Боксер, Бретонська спанієль, Бульдог , Кавалер кінг чарльз спанієль, Чихуахуа, Кокер-спанієль, Коллі, Англійська спрингер-спаніель, Такса, Французький бульдог, Німецький курцхаар, Золотистий ретрівер, Німецький дог, Гаванський бішон, Лабрадор ретрівер, Мальтійська болонка, Мініатюрний пінчер, Мініатюрний пудель, Ньюфаундленд, шнауцер, Папільон, Померанський шпіц, Мопс, Вельш коргі пемброк, Сенбернар, Шелти, Ши-тцу, Сибірський хаскі і багатьох інших.