Оформление документов

Плани швидко змінюються і з відкриттям кордонів багато хто поспішає відправитися у відпустку. Як же бути з нашими котиками і собачками? Брати їх з собою чи ні?
Відпустка з тваринами це завжди додаткові витрати, але багато хто готовий на це, аби не розлучатися з улюбленцем.

Клініка Інновет допоможе Вам з оформленням всіх необхідних документів для виїзду з тваринами.

Розглянемо два варіанти відпочинку: на території України і подорож за кордоном:

1. Якщо поїздка планується по Україні на особистому транспорті, то Ваші витрати мінімальні (головне вибрати готель, де можна зупинятися з тваринами).
Якщо ж Ви будете їхати поїздом, автобусом або літаком то Вам достатньо при собі мати ветеринарний паспорт на тварину з відміткою про вакцинацію проти сказу і ветеринарне свідоцтво (Форма 1 ВЕТ). Не варто забувати про нашийник, намордник або клітку в залежності від розмірів улюбленця і вимог перевізника.

2. Якщо є в планах відпочинок за кордоном то це вже інша історія і інші вимоги.
При виїзді на територію Митного союзу (Казахстан, Росія, Білорусія, Вірменія, Киргизія), потрібно мати державний ветеринарний паспорт міжнародного зразка з відміткою про вакцинацію проти сказу (виїзд можливий не раніше ніж через місяць від останньої дати вакцинації проти сказу), чіпування та ветеринарний сертифікат (1 ВЕТ (СНД)).
Для поїздки в країни Євросоюзу обов’язковими є державний ветеринарний паспорт міжнародного зразка з відміткою про вакцинацію від сказу, чіпування, сертифікат з титрами на антитіла до сказу, (якщо у Вас немає цих документів, то оформлення займає до 2 тижнів, а в’їзд можливий через 90 днів з моменту взяття титрів на антитіла до сказу згідно з вимогами ЄС), відмітка про останню дегельмінтизації і безпосередньо перед виїздом ветеринарний сертифікат.

Якщо Ваш відпочинок не був заздалегідь запланований і Ви просто фізично не встигаєте з оформленням документів, то найкращий вихід – залишити собаку або кішку в готелі.

Ветеринарна клініка Інновет пропонує послугу готельного розміщення з цілодобовим наглядом лікарів і асистентів.

З питань перевезення птахів, будь ласка, звертайтеся безпосередньо в клініку.

Звернутися в Інновет можна з 09:00 до 21:00, попередньо уточнивши деталі за телефонами: