• Укр
  • Рус
We speak English

+38 095 572 66 00

+38 063 358 48 58
+38 044 334 37 01
Viber: +38 063 358 48 58

Лабораторний провулок, 6
Щоденно з 09:00 до 19:00

Стаціонарне лікування

Стационарное лечение Ветеринарная Клиника Инновет

Наша спеціалізована ветеринарна клініка «Інновет» надає всім бажаючим величезний перелік послуг, найбільш поширеною з яких є стаціонарне лікування кішок і собак.

Трапляються ситуації, коли в житті господаря вихованця може статися так, що його улюбленцю потрібно буде надати медичну допомогу. Але не всі власники мають можливість постійно ходити на прийоми в клініку і брати участь в проведенні лікування (ходити на перев’язки, бути присутнім при крапельницях).

Для цього існує наш стаціонар для собак і кішок. Довіривши свою тварина нам, ви можете бути впевнені, що ми подбаємо про нього на належному рівні, надамо необхідну допомогу і обов’язково вилікуємо.

У стаціонарі нашої клініки світло, тепло і просторо. Клітини для вихованців не тісні і чисті. Ми кілька разів на день проводимо прибирання і дезінфекцію всього приміщення, а собак щодня вигулюємо.

Ветлікар з великим досвідом роботи призначить вам оптимальний варіант лікування, в тому числі, при необхідності, УЗД діагностику, збір аналізу сечі і крові та інше. Власник чотириногого друга може попередньо записатися на консультацію кардіолога і хірурга, грунтуючись на можливому діагнозі.

Якщо ви хочете залишити тварину в нашому стаціонарі, спочатку варто ознайомитися з переліком послуг, які будуть надані вашому вихованцеві:

Домашні тварини часто перебуває в нашому стаціонарі протягом одного-двох днів після операції (це критичний період, коли за вихованцем потрібно особливих догляд) або до того моменту, поки кішці або собаці не знімуть шви після проведеного хірургічного втручання.

Стаціонарне лікування проводиться лише в тому випадку, якщо таке рішення прийняв, як ветеринар, так і власник вихованця, порівнюючи всі «плюси» і «мінуси». Але найчастіше господарі своїх улюбленців вдаються до нашої допомоги та користуються цією послугою, оскільки в стаціонарі за тваринами постійно ретельно спостерігають. І в разі гострої необхідності або непередбаченої ситуації – знають, що робити. У домашніх умовах забезпечити такий догляд і ветеринарну допомогу свого чотириногого друга просто не представляється можливим. Очевидно – що лікування в стаціонарі вважається найкращим варіантом на сьогоднішній день.

Кінцевий результат проведення операції і спостереження за вихованцем в стаціонарі вас просто вразить. Не втрачайте час, займіться здоров’ям вашої собаки або кішки прямо зараз! Записатися на консультацію, а також домовитися про лікування в стаціонарі можна, зателефонувавши за контактним телефоном на сайті!