• Укр
  • Рус
We speak English

+38 095 572 66 00

+38 063 358 48 58
+38 044 334 37 01
Viber: +38 063 358 48 58

Лабораторний провулок, 6
Щоденно з 09:00 до 19:00

Хірургічні процедури

Хирургические процедуры Ветеринарная Клиника Инновет

Бувають випадки, коли домашній улюбленець хворіє, і лише оперативне втручання може врятувати йому життя. З огляду на це, всі маніпуляції проводять спеціалізовані ветеринари з багаторічним досвідом роботи в цій сфері із застосуванням висококласної інноваційної апаратури. Щодня ветлікарі нашої клініки Інновет проводять операції різного рівня складності.

Звернувшись в клініку Інновет, клієнт може бути впевнений, що у нас є можливість здійснення не тільки планових, а й екстрених хірургічних процедур. У разі призначення планової операції, ветеринар попередньо обстежує вихованця, виконає відбір всіх необхідних аналізів, призначить точну дату проведення хірургічного втручання, а також в найдрібніших подробицях викладе власнику тварини весь перелік рекомендацій, необхідних для підготовки чотириногого друга.

Якщо тварина потребує екстреної операції, ми негайно направимо його в операційну, без призначення конкретного дня хірургічної операції. До екстрених ситуацій відноситься розвиток обширного кровотечі, перитоніт та інші стани подібного роду.

До нас звертається безліч господарів домашніх вихованців, оскільки у нас демократична цінова політика, високий рівень обслуговування та індивідуальне ставлення до кожного.

У нашій клініці проводяться стерилізації тварин, а саме: кастрація кота, кастрація кішки, кастрація кобеля, стерилізація суки, кастрації тхорів і кроликів. Проводяться дані процедури за попереднім записом, кожен день. В день операції тварина знаходиться на стаціонарі, під наглядом персоналу клініки, а ввечері, як правило, виписується додому.

Також в клініці проводять і інші види хірургічних втручань: хірургічна обробка ран, видалення стороннього тіла з шлунка або кишечника, видалення каменів з сечового міхура, видалення новоутворень (пухлин).

Як правильно доглядати за твариною після тієї чи іншої хірургічної процедури?

Обов’язкова умова для одужання домашнього улюбленця – ретельний догляд за ним після проведеної операції. Необхідно забезпечити вихованцеві максимальний спокій, комфорт, правильне харчування і регулярний огляд лікаря.

Годування тваринни здійснюється через дві-три години після того, як вона відійде від наркозу. Якщо операція була на органи черевної порожнини, варто почекати більшу кількість часу. Але, для забезпечення комплексного догляду в післяопераційний період, найкраще проконсультуватися з нашим ветеринаром, який відповідає за проведення операцій у собак і кішок.

Звертайтеся до нас в будь-який зручний час! Телефонуйте за номером телефону, вказаним на офіційному сайті.