Услуги Груминга ВетКлиника ИнноветГрумінг собак і кішок

Для певних порід кішок і собак догляд і стрижка вовни – це одна з найбільш важливих процедур. Особливо це буде актуально для таких порід собак, як:

Акита, Бассет-хаунд, Аляска маламут, Австралійська вівчарка, Бігль, Бульмастиф, Доберман-пінчер, Мастиф, Німецька вівчарка, Ротвейлер, Ердельтер’єр, Бладхаунд, Бішон фризі, Бордер коллі, Бостон-тер’єр, Бернський зенненхунд, Боксер, Бретонська спанієль, Бульдог , Кавалер кінг чарльз спанієль, Чихуахуа, Кокер-спанієль, Коллі, Англійська спрингер-спаніель, Такса, Французький бульдог, Німецький курцхаар і багато інших.

Відносно порід котів, для яких дана процедура буде вельми актуальною, можна сказати наступне, це будуть:

Шотландська, Персидська, Мейн-кун, Регдолли, Американська короткошерста кішка, шотландська висловуха (або скоттиш-фолд), Абиссинская кішка, Сіамська кішка Бенгальська.

Особливим попитом на сьогоднішній день користується грумінг перських кішок, а також грумінг кокер спаніеля, шпіца, йорка і пуделя.

Залежно від того, наскільки доглянута шерсть тварини, можна зрозуміти, чи все в порядку з його здоров’ям чи ні.

Коти і собаки, як і інші різновиди домашніх тварин, які постійно знаходяться в полі зору свого господаря, повинні бути доглянутими цілодобово. Йдеться і про гігієнічні процедури, які потрібно проводити щодня, і про те, що шерстяний покрів треба регулярно чистити, і, зрозуміло, зовнішній вигляд вихованця повинен бути максимально естетичним.

Якщо розглядати всі ці разові щоденні процедури в сукупності – це можна позначити одним словом англійського походження – грумінг.

Стрижка кішок і собак є не просто процесом гігієни, а й показником того, наскільки господар дбає про свого улюбленця. Стригти собак з певною періодичністю просто необхідно. На сьогоднішній день стрижка собак сприймається суспільством, як справжній витвір.

Важливе значення мають професійні навички з домашніми вихованцями, оскільки у кожної тварини свій характер, темперамент і індивідуальні особливості.

Висококласні майстри нашої профільної клініки знають, як потрібно поводитися з тваринами. Ви можете бути впевнені, що ваш улюбленець буде відчувати себе в безпеці і комфорті.

Фахівці паралельно процесу стрижки будуть оточувати вихованця ласкою і надзвичайною турботою.

Сама клініка «Інновет» надає послуги грумінг, в які входить:

  • стрижка вовни кішок і собак,
  • підстригання кігтів,
  • триммінг,
  • гігієна очей і вух,

А також, додатково за бажанням клієнта:

  • чистка зубів,
  • вичісування ковтунів,
  • чистка параанальних залоз і багато іншого.

Весь перелік послуг проводять грумери з великим досвідом в цій сфері діяльності. При цьому всі проходить абсолютно безболісно.

Ми дбайливо ставимося до вашим вихованцям і виконуємо всі на вищому рівні. Результат перевершить всі ваші очікування!

Звертайтеся до нас прямо зараз. Телефонуйте за контактним номером телефону на сайті. Ми уточнимо всі деталі проведення грумінг собаки або кота конкретної породи.


Ціни

Собаки (стрижка, купання з бальзамом, вичісування, розплутування ковтунів, стрижка кігтів, чистка вух).
Бішон фрізе

Болонка мальтійська / кольорова

Йоркширський тер’єр / Бівер йорк

пудель тієї

пудель карликовий

Ши-тцу

шпіц

Американський / англійська кокер спанієль

від 550.00

від 450.00

від 450.00

від 500.00

від 550.00

від 500.00

від 550.00

від 500.00

Креативний грумінг від 100.00
Стрижка котів 800.00