Евтаназія і ритуальні послуги

Эвтаназия и ритуальные услуги

Евтаназія тварин – навмисне припинення життя невиліковно хворої тварини. Наша спеціалізована клініка Інновет проводить евтаназію, щоб полегшити страждання чотириногого друга. Але ми вдаємося до застосування даного виду ритуальної послуги виключно в найбільш важких випадках.

Після того, як буде проведена діагностика і ветеринар озвучить діагноз: клієнт сам визначає вдаватися до евтаназії чи ні. Лікар може тільки порадити.

У таких ситуаціях, ветлікар є сторонньою особою, яка прогнозує, як буде протікати захворювання. З огляду на це, якщо наші фахівці кажуть, що евтаназію все ж варто зробити, слід прислухатися їхній рекомендації, щоб тварина не страждала.

Вихованці відрізняються від людей, тим, що коли вони стикаються з хронічним больовим синдромом – починають ховатися по кутах і стають тихими.

Найчастіше евтаназія застосовується, якщо у собаки чи кішки онкологія, внаслідок якої порушується функціонування систем і органів організму, розкладається пухлина, запускаючи метастаз в легені (що викликає зупинку дихання) і черевну порожнину.

Також показником до евтаназії вважається ниркова недостатність, коли в результаті того, що токсини не виводяться, відбувається отруєння організму, що призводить до набряклості легенів і мозку. В даному випадку така процедура – це єдиний варіант захистити улюбленця від болісної довгої смерті.

Далеко не кожен власник свого чотириногого друга може бути поруч з вмираючим тваринам, доглядати за ним, сприяти полегшенню мук, спостерігати за його тривалої смертю. Зважитися на евтаназію не просто, але більше немає способів хворому тварині померти безболісно.

Ми здійснюємо 2 методу проведення процедури:

  • Внутрішньовенне введення великої дози наркозу.
  • Внутрішньом’язово наркоз, після якого вимикається свідомість, і внутрисердечно вводяться відповідні препарати.

В обох випадках вихованець швидко занурюється в глибокий сон, після – відбувається зупинка дихання і серця.

Якщо страждання тварини неможливо полегшити медикаментами і операціями, при цьому хвороба невиліковна – евтаназія стане кращим варіантом.

Також усипляння і ритуальні послуги собак і кішок проводяться в разі:

  • Патологій, пов’язаних з онкологією.
  • Пухлин порожнини рота і голови.
  • Пухлин, які порушують сечовиділення.
  • Метастази в життєво важливі органи.
  • Сильні травми і багато іншого.

Звернувшись в нашу клініку, ви переконаєтеся, що у нас можлива:

  • Евтаназія кішок і котів.
  • Евтаназія собак.
  • Евтаназія хом’яків, гризунів.

У нас є все необхідне для проведення якісної сучасної евтаназії вашого домашнього улюбленця. Висококласні ветеринари виконають свою роботу максимально безболісно і оперативно, щоб вихованець нічого не відчув.

Ми надамо допомогу в будь-який важкої ситуації, до нас можна звернутися в будь-який зручний час! Цінову політику, на проведення цієї процедури уточнюйте, зателефонувавши за контактним номером телефону на сайті.


Ціни на Евтаназію і ритуальні послуги

Евтаназія (тільки за призначенням лікаря):
– собака дрібної породи, кішки

– собака середньої або великої породи

– гризуни

700.00

900.00

400.00

Кремація на 10 кг ваги 950.00