• Укр
  • Рус
We speak English

+38 095 572 66 00

+38 063 358 48 58
+38 044 334 37 01
Viber: +38 063 358 48 58

Лабораторний провулок, 6
Щоденно з 09:00 до 19:00

Консультація лікаря

Консультация Ветеринара Ветклиника Инновет

Важливе значення в лікуванні домашніх тварин це своєчасно виявлені ознаки того чи іншого захворювання, а також вчасно вжиті заходи. Найчастіше в нашу ветеринарну клініку «Інновет» звертаються власники тварин, які перебувають в критичному стані. Коли ветеринар береться за порятунок собаки чи кішки, то підсвідомо відчуває розчарування і вину власника тварини за несвоєчасне звернення за допомогою.

На жаль, таких тварин не завжди вдається врятувати. У зв’язку з цим, якщо ви бачите хоч якісь мінімальні ознаки поганого самопочуття або аномальної поведінки тварини – необхідно якомога швидше записатися на професійну консультацію до ветеринара.

Саме від цього буде залежати подальший вид лікування, і можливо, навіть життя чотириногого друга.

Наші ветлікарі мають багаторічний досвід роботи в цій сфері діяльності, а також володіють усіма необхідними професійними навичками. Вони дадуть відповідь на всі Ваші запитання, і дадуть) докладну консультацію.

Якщо Ви підозрюєте або впевнені в тому, що ваш вихованець захворів, ми – ветеринарна клініка Інновет, поруч і завжди готові допомогти!

Коли потрібно записатися на консультацію до ветеринара?

До лікаря потрібно звернутися в наступних випадках:

1. Якщо Ви тільки завели тварину. Ви купили породистого цуценя або котика, або підібрали на вулиці, відразу ж покажіть його ветеринару. Лікар проведе повний клінічний огляд, порекомендує профілактичні обробки від паразитів, перевірить наявність і правильність щеплень, а також дасть рекомендації по харчуванню та умов утримання. Якщо все ж лікар виявить проблеми зі здоров’ям у вихованця, то порекомендує здати аналізи і призначить необхідне лікування.

2. Якщо Ваш вихованець захворів.

Симптоми захворювань можуть бути дуже різними, ступінь їх прояву залежить від безліч факторів: виду тварини (собака, кішка, гризун, птах …), його віку, вгодованості, типу нервової системи, генетичної та породної схильності. Перераховувати всі хвороби, звичайно, не будемо, але їх основні прояви включають такі симптоми:

  1. З боку нервової системи, млявість і навіть пригнічення, судоми, паралічі і тд..
  2. З боку травної системи, поганий або повністю відсутній апетит (анорексія), підвищений апетит і / або спрага, значні коливання ваги в ту чи іншу сторону, зміни форми, обсягу, кольору або консистенції калу, блювота, регургітація.
  3. З боку сечовидільної системи, зміни кольору і об’єму сечі, зміни кратності сечовипускання.
  4. З боку шкіри, свербіж, почервоніння, облисіння, зміни пігментації, наявність кірочок, папул (гнійників), новоутворень.

3. Якщо Ваш вихованець здоровий і активний.

Як часто ви показуєте свого вихованця лікаря? Адже хворобу простіше і дешевше профілактувати ніж лікувати. Тварин до 3 років потрібно показувати лікарю один раз в 12 місяців, а тварин старше 3 років потрібно показувати лікарю 1 раз в 6 місяців, навіть якщо Вас нічого не турбує в стані, поведінці і зовнішньому вигляді вашого вихованця. Адже брати наші менші не розмовляють, не дадуть зрозуміти, що у них щось періодично болить або десь коліт в боці, або у них печія після ласощів і / або інших страв. А може вашому собаці не підходить нашийник і потрібна шлея, або вона давно видужала і треба міняти корм і інтенсивність прогулянок, або вашій кішці не подобається поїлка і тому вона мало п’є води? На ці та інші питання вам відповість професійний лікар ветеринарної клініки Інновет.

Найпоширеніші причини запису на прийом до ветеринара:

Якщо у кішки або собаки млявість і / або відмова від корму.
Якщо у вихованця підвищена температура.
Якщо у тварини спостерігається блювота, пронос, болі в животі, спазми кишечника, наявність крові або слизу в калі.
Якщо у тварини судоми, кульгавість, порушення координації рухів.
Якщо у тварини свербіж, рани на шкірі, якщо собака або кішка трясе головою.

Екстрена допомога надається тваринам з політравмою після дорожньо-транспортної пригоди, з кровотечею, гострим отруєнням, після поїдання не їстівних предметів, гострих алергічних станів. А також будь-яких інших ситуаціях, внаслідок яких здоров’ю та життю вихованця загрожує небезпека.

Про що варто розповісти ветеринару, прийшовши на консультацію?

Ви повинні уточнити наступні моменти:

Стать, вік і породу.
Коли і які щеплення робилися.
Раніше перенесені хвороби.
Симптоматика, що викликає у вас занепокоєння.
Можливі причини, які вплинули на важкий стан вихованця.

Шановні господарі домашніх тварин!

Ми закликаємо вас самостійно не займатися лікуванням хворого улюбленця. Адже відсутність професіоналізму та розуміння проблеми можуть привести до незворотних наслідків.

Звертайтеся до нас прямо зараз, з нетерпінням чекаємо!