• Укр
  • Рус
We speak English

+38 095 572 66 00

+38 063 358 48 58
+38 044 334 37 01
Viber: +38 063 358 48 58

Лабораторний провулок, 6
Щоденно з 09:00 до 19:00

Діагностичні процедури і аналізи

Диагностические процедуры и анализы ВетКлиника Инновет

Наша ветеринарна клініка Інновет має власну лабораторію, де можна провести будь-які аналізи для тварин, а саме: аналіз сечі, аналіз крові та інше.

Тільки так може отримати повноцінну картину стану здоров’я домашнього улюбленця, виходячи з чого, лікар підбере оптимальний і швидкий варіант лікування фактично будь-якого захворювання.

Для більшості власників – їх улюбленці це не просто тварини. Їх вважають вже членами сім’ї, які також потребують турботи. У зв’язку з цим, як тільки кішка або собака стає млявою, у неї починає бути відсутнім апетит, її хилить на сон, і з’являються інші поведінкові зміни, потрібно звернутися до нас. Фахівці проведуть всі необхідні аналізи.

Типи аналізів і способи діагностики – як визначитися, який потрібен?

Оскільки часто одні і ті ж хвороби можуть мати схожу симптоматику, має сенс вчасно з максимальною точністю визначитися з захворюванням тварини. Зрозуміти, чому він погано себе почуває, і позначити найбільш результативні способи лікування можна виключно завдяки коректно призначеним аналізам.

Іноді у собаки чи кішки досить буде просто виконати забір аналізів на глисти, в іншому випадку знадобиться загальний аналіз крові.

Перед тим, як призначити тварині перелік аналізів, ветлікар збере детальний анамнез захворювання з життєвого циклу вихованця, вислухавши його власника. Не слід нічого приховувати від ветеринара, адже інформація про те, як ваш улюбленець їсть, наскільки він активний, як він дихає, ходить в туалет, і інше допоможе заощадити час і гроші. Адже без перерахованих вище даних ветеринар повинен буде призначити всі аналізи в комплексі, без винятку.

При цьому будуть враховуватися: колір слизової очей, загальне положення тулуба, тургор шкірного покриву; також лікар послухає серцебиття і дихання. І це далеко не все, що треба буде пройти чотириногого друга.

Далі лікар промацає область шлунково-кишкового тракту і нирок, завдяки чому можна буде виявити, чи є в розташуванні внутрішніх органів будь-які відхилення, хворобливі відчуття в області печінки, шлунка і нирок.

Після цього можливе проведення УЗД органів черевної та грудної порожнини.

З якою періодичністю вихованцям бажано здавати аналізи?

Забір аналізів у кішок і собак можна реалізувати, як в плановому порядку, так і в екстреному режимі. Якщо сталася раптова непередбачена ситуація, потрібно відразу ж звернутися в нашу спеціалізовану клініку для проведення біохімічного аналізу крові, який продемонструє стан здоров’я тварини.

Після проведення сучасних аналізів і діагностичних процедур, ветлікар зможе розпізнати практично будь-який вид захворювання, якщо воно є. Крім того, він може визначити, чи є у вихованця інфекція, паразити, схильність до алергії та іншим відхилень. Якщо ви вчасно запишіться на прийм в нашу лікарню, патологію вдасться виявити на ранній стадії, коли вона ще не почала прогресувати.

Довіртеся нам, ми подбаємо про вашого улюбленця на всі 100%!