Діагностичні процедури і аналізи

Диагностические процедуры и анализы ВетКлиника Инновет

Наша ветеринарна клініка Інновет має власну лабораторію, де можна провести будь-які аналізи для тварин, а саме: аналіз сечі, аналіз крові та інше.

Тільки так може отримати  повноцінну картину стану здоров’я домашнього улюбленця, виходячи з чого, лікар підбере оптимальний і швидкий варіант лікування фактично будь-якого захворювання.

Для більшості власників – їх улюбленці це не просто тварини. Їх вважають вже членами сім’ї, які також потребують турботи. У зв’язку з цим, як тільки кішка або собака стає млявою, у неї починає бути відсутнім апетит, її хилить на сон, і з’являються інші поведінкові зміни, потрібно звернутися до нас. Фахівці проведуть всі необхідні аналізи.

Типи аналізів і способи діагностики – як визначитися, який потрібен?

Оскільки часто одні і ті ж хвороби можуть мати схожу симптоматику, має сенс вчасно з максимальною точністю визначитися з захворюванням тварини. Зрозуміти, чому він погано себе почуває, і позначити найбільш результативні способи лікування можна виключно завдяки коректно призначеним аналізам.

Іноді у собаки чи кішки досить буде просто виконати забір аналізів на глисти, в іншому випадку знадобиться загальний аналіз крові.

Перед тим, як призначити тварині перелік аналізів, ветлікар збере детальний анамнез захворювання з життєвого циклу вихованця, вислухавши його власника. Не слід нічого приховувати від ветеринара, адже інформація про те, як ваш улюбленець їсть, наскільки він активний, як він дихає, ходить в туалет, і інше допоможе заощадити час і гроші. Адже без перерахованих вище даних ветеринар повинен буде призначити всі аналізи в комплексі, без винятку.

При цьому будуть враховуватися: колір слизової очей, загальне положення тулуба, тургор шкірного покриву; також лікар послухає серцебиття і дихання. І це далеко не все, що треба буде пройти чотириногого друга.

Далі лікар промацає область шлунково-кишкового тракту і нирок, завдяки чому можна буде виявити, чи є в розташуванні внутрішніх органів будь-які відхилення, хворобливі відчуття в області печінки, шлунка і нирок.

Після цього можливе проведення УЗД органів черевної та грудної порожнини.

З якою періодичністю вихованцям бажано здавати аналізи?

Забір аналізів у кішок і собак можна реалізувати, як в плановому порядку, так і в екстреному режимі. Якщо сталася раптова непередбачена ситуація, потрібно відразу ж звернутися в нашу спеціалізовану клініку для проведення біохімічного аналізу крові, який продемонструє стан здоров’я тварини.

Після проведення сучасних аналізів і діагностичних процедур, ветлікар зможе розпізнати практично будь-який вид захворювання, якщо воно є. Крім того, він може визначити, чи є у вихованця інфекція, паразити, схильність до алергії та іншим відхилень. Якщо ви вчасно запишіться на прийм в нашу лікарню, патологію вдасться виявити на ранній стадії, коли вона ще не почала прогресувати.

Довіртеся нам, ми подбаємо про вашого улюбленця на всі 100%!


Ціни на діагностичні процедури і аналізи

Відбір крові і біоматеріалів на дослідження (у вартість входять витратні матеріали) 50.00
Загальний аналіз крові 250.00
Біохімічний аналіз крові / розгорнутий 350.00/500.00
Дослідження крові на дирофіляріоз, цукор 100.00
Дослідження крові на бабезіоз 200.00
Аналіз сечі 200.00
Аналіз калу (копрограма) 300.00
Аналіз калу на наявність гельмінтів 200.00
Мікроскопія шкірних зіскрібків (одне скло) 150.00
Тріхоскопія 150.00
Цитологічне дослідження (одне скло) 200.00
Гістологічне дослідження 800.00
Мікологічний посів 600.00
Бактеріологічний посів 600.00
УЗД від 350.00
Експрес-тести на інфекційні та паразитарні захворювання від 450.00