Англійський готель Armathwaite Hall організував для постояльців нову оздоровчу програму – лемогу, тобто йогу з лемурами.

Готель розташований поруч з парком дикої природи Лейк Дистрикт, де живуть лемури.

Лемури – грайливі і контактні тварини, які із задоволенням спілкуються з людьми. Тварини часто приймають пози, що нагадують асани з йоги.

Менеджер парку Річард Робінсон розповів виданню The Guardian, що лемури прекрасно вписуються в заняття йогою на природі: «Лемури приймають природні пози – це звичайна справа, так вони гріють животи на сонці».

За словами організаторів нової оздоровчої програми, лемога змусить вас розслабитися, знизить стрес і кров’яний тиск, а також обов’язково розсмішить, тому що лемури досить забавні.

Оздоровчі програми готель проводить на свіжому повітрі, що допомагає приїжджим позбутися симптомів міського життя: стресу і поганого сну.

«Лемога пропонує нашим гостям можливість відчути себе наодинці з природою, і в той же час пограти з лемурами», – пояснила власниця готелю Керолін Грейвс.

Лемога є частиною програми «Познайомся з дикою природою», в яку входять прогулянки з альпаки і зустрічі з сурікатом.

«Не думаю, що вам коли-небудь довелося побачити служителя зоопарку нещасним. Ми проводимо ввесь наш час з тваринами. Ми знаємо, що при цьому відчуваємо, і якщо ми можемо поділитися цим почуттям з іншими людьми, то це відмінно», – заявив Річард виданню «Бі-бі-сі».