Стоматологические процедуры Котам Собакам

Санація ротової порожнини

Це стоматологічна процедура, яка проводиться лікарем – ветеринаром. Професійне чищення зубів ультразвуком собакам і кішкам проводиться під седацией або наркозом. Для цього, вихованця оглядає лікар і в разі необхідності призначає додаткові дослідження (УЗД серця, аналізи крові) щоб безпечно і комфортно провести чистку зубів. Ця процедура дуже важлива для збереження здоров’я не тільки зубів і всієї ротової порожнини, але і для підтримки здоров’я шлунково-кишкового тракту наших улюбленців. У деяких випадках, після санації ротової порожнини, призначають антибактеріальну і протизапальну лікування, а з профілактичною метою догляд і чищення зубів в домашніх умовах.

Санація ротової порожнини з використанням седації і / або медикаментозного сну для тварин молодше 3 років і з невеликою кількістю відкладень на зубах (в вартість включено скринінгове УЗД серця).
Вага тварини Повна вартість Знижка 25%
 до 5 кг 1280 грн 960 грн
5-10 кг 1480 грн 1110 грн
10-20 кг 1680 грн 1260 грн
20-30 кг 1880 грн 1410 грн
Для тварин зі значним ступенем відкладень на зубах і / або тварин старше 3 років, з вираженою формою пародонтиту та / або супутніми захворюваннями внутрішніх органів вартість процедури вважається індивідуально.